Nieruchomości Radom

Masz nieruchomość w mieście Radom?

Chcesz szybko i skutecznie sprzedać lub wynająć nieruchomość? Dodaj bezpłatne ogłoszenie na platformie NoBroker.pl i ciesz się korzyściami.

  • darmowa publikacja,
  • bez potrzeby rejestracji,
  • współpraca z liderem rynku,

Dodaj ogłoszenie

Lokalizacja na mapie miasta Radom


Rynek nieruchomości w mieście Radom


Jedna z głównych ulic (fot. Gazeta.pl).

Radom jest miastem położonym w centralno-wschodniej Polsce. Miasto leży w województwie mazowieckim, liczba jego mieszkańców to około 215 tysięcy, więc jest to miasto zajmujące 14 lokatę w krajowym rankingu najbardziej zaludnionych miast. Radom charakteryzuje się umiarkowanym ruchem na ulicach, przez co nie tworzą się znaczne zatory miasta. Sprawia to, że kwitnie rynek nieruchomości skupiony na obrzeżach i poza granicami miasta. Szybki dojazd do miasta pozwala na bezproblemowe przemieszczanie się, nawet w godzinach szczytu. Ceny zakupu mieszkań oscylują w okolicach 4 500 – 5 500 złotych za metr kwadratowy. Najdroższe dzielnice z najbardziej atrakcyjnymi inwestycjami osiągają jednak często cenę przewyższającą 8 000 złotych za metr kwadratowy. Warto zauważyć, że Radom jest doskonale skomunikowany z głównymi miastami Polski, a także w mieście tym działa Port Lotniczy Radom, który pomimo, że nie jest zbyt oblegany, to podwyższa wartość mieszkań w tym mieście. Szczególnie od roku 2015, ceny mieszkań wykazują silną tendencję wzrostową. Jeszcze w 2014 roku było możliwym znalezienie trzypokojowego mieszkania w wielkiej płycie za cenę niemocno przewyższającą 2 200 zł. Główne przełożenie na szybki wzrost cen nieruchomości w mieście ma głównie coraz lepiej prosperująca gospodarka tego miasta. Firmy chętnie wybierają Radom na lokalizację swoich oddziałów, co napędza popyt na nieruchomości.

Tagi dla miasta Radom

Nieruchomości, rynek nieruchomości, nieruchomości bez pośredników Radom, ogłoszenia Radom, ogłoszenia bezpośrednie, ogłoszenia bez prowizji Radom, nieruchomości Radom.

Przeglądasz opis rynku nieruchomości dla miasta Radom. Zobacz listę wszystkich miast.