Nieruchomości Rzeszów

Masz nieruchomość w mieście Rzeszów?

Chcesz szybko i skutecznie sprzedać lub wynająć nieruchomość? Dodaj bezpłatne ogłoszenie na platformie NoBroker.pl i ciesz się korzyściami.

  • darmowa publikacja,
  • bez potrzeby rejestracji,
  • współpraca z liderem rynku,

Dodaj ogłoszenie

Lokalizacja na mapie miasta Rzeszów


Rynek nieruchomości w mieście Rzeszów


Widok na miasto (fot. Fakt).

Rzeszów jest miastem położonym w południowo-wschodniej Polsce. Rzeszów jest stolicą województwa podkarpackiego i centralnym miastem aglomeracji rzeszowskiej. Miasto zamieszkiwane jest przez ponad 193 tysiące mieszkańców, co sprawia, ze miasto zajmuje 18 pozycję w Polsce w zestawieniu miast o największej liczbie mieszkańców. Miasto wyróżnia się w całej Polsce faktem, że mieszkańców miasta systematycznie przybywa. Rynek nieruchomości Rzeszowa charakteryzuje się bardzo duża dynamiką wzrostu cen mieszkań w 2018 roku. W 2018 zaobserwowano spadek liczby rozpoczętych inwestycji, a także liczby oddanych mieszkań, jednak nie wpłynęło to na spadek cen, a wręcz przeciwnie. Niektórzy analitycy ostrzegają, że pojawiają się pierwsze oznaki przesycenia rynku. W 2018 roku cena metra kwadratowego mieszkania wzrosła w Rzeszowie o ponad 7% względem cen z roku 2017. Ceny mieszkań w Rzeszowie nie należą do niskich. Są one jedne z najwyższych w kraju. Średnio za metr kwadratowy mieszkania na rynku wtórnym trzeba w Rzeszowie zapłacić od 4900 do 5400 złotych. Zdecydowanie drożej wychodzi zakup mieszkania na rynku pierwotnym, ponieważ tam cena jednego metra kwadratowego rozpoczyna się od 5300 złotych, a w najlepszych lokalizacjach może sięgać nawet do 7000 złotych. Nawet wybierając lokalizacje dalekie od centrum, takie jak Dębiny czy Zalesie, to cena na rynku pierwotnym nie wynosi mniej niż 5100 złotych za metr kwadratowy.

Tagi dla miasta Rzeszów

Nieruchomości, rynek nieruchomości, nieruchomości bez pośredników Rzeszów, ogłoszenia Rzeszów, ogłoszenia bezpośrednie, ogłoszenia bez prowizji Rzeszów, nieruchomości Rzeszów.

Przeglądasz opis rynku nieruchomości dla miasta Rzeszów. Zobacz listę wszystkich miast.