Portal nieruchomości: OfertyGruntow.pl

Chcesz dodać ogłoszenie na portalu OfertyGruntow.pl?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie na NoBroker.pl, a uzyskasz:

  • możliwość publikacji na OfertyGruntow.pl,
  • możliwość publikacji na ponad 100 innych portalach,
  • współpraca z liderem rynku,

NoBroker.pl to ponad 100 innych portali na raz!
Szybko i sprawnie znajdziesz nabywcę!


Szczegółowy opis portalu nieruchomości OfertyGruntow.pl

OfertyGruntow.pl jest to pierwszy w Polsce serwis, który posiada zaawansowanie narzędzia, wyszukujące nieruchomości gruntowe, czyli działki oraz inne tereny, które stanowią osobny przedmiot własności. Funkcjonalności serwisu zostały precyzyjnie dostosowane do potrzeb określonej grupy użytkowników, przy uproszczonej możliwości korzystania wszystkim zainteresowanym.

Inwestorzy, który szukają nieruchomości w Polsce mogą znaleźć konkretne oferty sprzedaży bądź wynajmu gruntów. To doskonałe miejsce na dodanie ogłoszenia i sprzedaż bez prowizji. Ogłoszenie dotyczące gruntów na tym portalu jest bardzo skuteczne. Jest to jeden z najpopularniejszych portali tego typu w Polsce. Serwis posiada zakładki: oferty, moje, wyszukaj, o nas, partnerzy, cennik, aktualności, artykuły, słownik, kontakt. Na stronie znajdziemy także znaczną ilość udogodnień, jak wyszukiwarka, która pozwala na szybkie filtrowanie ogłoszeń.

Portal posiada także dział artykułów tematycznych, dotyczące ziemi, inwestycji w grunty oraz prognoz finansowych. Duży plus to możliwość założenia własnego konta. Każdy użytkownik może bezpośrednio zarządzać swoimi ogłoszeniami poprzez swoje konto. Nie ma żadnych ograniczeń w dodawanej ilości ogłoszeń.

Portal w skrócie

  1. Portal ogłoszeń ogólnopolski.
  2. Portal ogłoszeń bezpośrednich (tylko ogłoszenia).
  3. Ogłoszenia bez pośredników.
  4. Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  5. Przyjmuje ogłoszenia komercyjne.

Logo i adres portalu

Poniżej prezentujemy logo opisywanego portalu nieruchomości.


Adres portalu nieruchomości:

http://ofertygruntow.pl

Tagi dla portalu nieruchomości OfertyGruntow.pl

Nieruchomości, nieruchomości bezpośrednio, nieruchomości bez pośredników, portal OfertyGruntow.pl, ogłoszenia OfertyGruntow.pl, ogłoszenia bezpośrednie, ogłoszenia bez prowizji, nieruchomości OfertyGruntow.pl.

Przeglądasz opis OfertyGruntow.pl - wybranego portalu nieruchomości. Zobacz listę wszystkich 100+ portali nieruchomości.