Portal nieruchomości: Portal N

Chcesz dodać ogłoszenie na portalu Portal N?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie na NoBroker.pl, a uzyskasz:

  • możliwość publikacji na Portal N,
  • możliwość publikacji na ponad 100 innych portalach,
  • współpraca z liderem rynku,

NoBroker.pl to ponad 100 innych portali na raz!
Szybko i sprawnie znajdziesz nabywcę!


Szczegółowy opis portalu nieruchomości Portal N

Portal N jest to platforma ogłoszeniowa, która znajduje się w czołówce polskich serwisów z ofertami sprzedaży nieruchomości. Serwis oferuje swoim użytkownikom ogłoszenia premium, które z reguły są płatne. Promowane ogłoszenie może dotrzeć do bardzo dużej liczby użytkowników. Wysokie ceny dodawania ogłoszeń premium, pozwalają uzyskać wysoką ich skuteczność. Za pomocą wyszukiwarki można filtrować ogłoszenia, co pozwoli zaoszczędzić czas i szybko odnaleźć obiekt zainteresowania.

Portal prowadzi statystyki ogłoszeń, najwięcej możemy znaleźć ofert z mieszkaniami oraz działkami. Serwis posiada funkcjonalności dodatkowe, jak bieżące informacje o kursach walut, jak również aktualności i artykuły z branży nieruchomości. Duży plus to możliwość założenia własnego konta. Każdy użytkownik może monitorować swoje działania poprzez swoje konto. Sprzedaż nieruchomości będzie szybsza i efektywniejsza, korzystając z ogłoszenia na łamach tego portalu. Ilość zapytań zainteresowanych na pewno wzrośnie.

Nie ma żadnego ograniczenia w liczbie dodawanych ogłoszeń. Serwis rejestruje ostatnie i najczęściej wyszukiwanie oferty, co pozwala na dużą oglądalność najbardziej atrakcyjnych obiektów. Wszystkie funkcje portalu wyglądają na dopracowane.

Portal w skrócie

  1. Portal ogłoszeń ogólnopolski.
  2. Portal ogłoszeń bezpośrednich (tylko ogłoszenia).
  3. Ogłoszenia bez pośredników.
  4. Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  5. Przyjmuje ogłoszenia komercyjne.

Logo i adres portalu

Poniżej prezentujemy logo opisywanego portalu nieruchomości.


Adres portalu nieruchomości:

http://portal-n.eu

Tagi dla portalu nieruchomości Portal N

Nieruchomości, nieruchomości bezpośrednio, nieruchomości bez pośredników, portal Portal N, ogłoszenia Portal N, ogłoszenia bezpośrednie, ogłoszenia bez prowizji, nieruchomości Portal N.

Przeglądasz opis Portal N - wybranego portalu nieruchomości. Zobacz listę wszystkich 100+ portali nieruchomości.