Portal nieruchomości: Blue Porta

Chcesz dodać ogłoszenie na portalu Blue Porta?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie na NoBroker.pl, a uzyskasz:

  • możliwość publikacji na Blue Porta,
  • możliwość publikacji na ponad 100 innych portalach,
  • współpraca z liderem rynku,

NoBroker.pl to ponad 100 innych portali na raz!
Szybko i sprawnie znajdziesz nabywcę!


Szczegółowy opis portalu nieruchomości Blue Porta

Blue Porta - jest to serwis internetowy poświęcony tematyce nieruchomości. Na stronie głównej znajdują się następujące zakładki: mieszkania, domy, działki i grunty, lokale użytkowe, pokoje, garaże. Na stronie znajdziemy także znaczną ilość udogodnień, takich jak wyszukiwarka, która filtruje ogłoszenia według kategorii: typ nieruchomości, rodzaj ogłoszenia, region, miejscowość, dzielnica, ulica, cena, powierzchnia.

Duży plus to możliwość założenia własnego konta. Z perspektywy własnego konta można zarządzać swoimi ogłoszeniami. Użytkownicy mogą promować swoje ogłoszenia. Wysokie ceny dodawania ogłoszeń promowanych oraz równie wysoka ich skuteczność. Sprzedaż nieruchomości za pośrednictwem tego portalu będzie niewątpliwie sprawniejsza. Portal codziennie odwiedzany jest przez bardzo dużą liczbę użytkowników, co gwarantuje wysoką oglądalność ogłoszeń. Jest to doskonałe miejsce na dodanie ogłoszenia i sprzedaż bez prowizji.

To skuteczna forma reklamy swojej nieruchomości. Nie ma ograniczenia w liczbie dodawanych ogłoszeń. Zanim zamieści się ogłoszenie, należy dokładnie opisać oferowaną nieruchomość. Warto dodać zdjęcia prezentujące wystawiony na sprzedaż obiekt. Jest to jeden z najpopularniejszych portali tego typu w Polsce.

Portal w skrócie

  1. Portal ogłoszeń ogólnopolski.
  2. Portal ogłoszeń bezpośrednich (tylko ogłoszenia).
  3. Ogłoszenia bez pośredników.
  4. Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  5. Przyjmuje ogłoszenia komercyjne.

Logo i adres portalu

Poniżej prezentujemy logo opisywanego portalu nieruchomości.


Adres portalu nieruchomości:

http://blueporta.pl

Tagi dla portalu nieruchomości Blue Porta

Nieruchomości, nieruchomości bezpośrednio, nieruchomości bez pośredników, portal Blue Porta, ogłoszenia Blue Porta, ogłoszenia bezpośrednie, ogłoszenia bez prowizji, nieruchomości Blue Porta.

Przeglądasz opis Blue Porta - wybranego portalu nieruchomości. Zobacz listę wszystkich 100+ portali nieruchomości.