Portal nieruchomości: Dzialki.pl

Chcesz dodać ogłoszenie na portalu Dzialki.pl?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie na NoBroker.pl, a uzyskasz:

  • możliwość publikacji na Dzialki.pl,
  • możliwość publikacji na ponad 100 innych portalach,
  • współpraca z liderem rynku,

NoBroker.pl to ponad 100 innych portali na raz!
Szybko i sprawnie znajdziesz nabywcę!


Szczegółowy opis portalu nieruchomości Dzialki.pl

Dzialki.pl jest to serwis internetowy dotyczący gruntów. Jest to jeden z najpopularniejszych portali tego typu w Polsce. Serwis podzielony jest na następujące zakładki: inwestycje komercyjne, kredyty, polecane tereny inwestycyjne, newsletter, kontakt. Zakładka inwestycje komercyjne posiada komentarze i opinie ekspertów, wiele artykułów na temat inwestycji komercyjnych oraz promowane ogłoszenia.

Zakładka kredyty zawiera wiele informacji i aktualności na temat kredytów hipotecznych, konsumenckich i innych. Polecane tereny inwestycyjne z kolei prezentuje grunty na sprzedaż. Portal posiada wiele funkcjonalności dodatkowych, takich jak wyszukiwarka ogłoszeń, która może filtrować oferty według: typu nieruchomości, transakcji, kraju, lokalizacji, ceny, powierzchni, typu działki. Portal posiada także dział artykułów tematycznych i aktualności. Możemy znaleźć tu informacje dotyczące inwestycji w grunty, deweloperów, porady i opinie ekspertów na temat gruntów.

Sprzedaż gruntów będzie sprawniejsza, korzystając z ogłoszenia na łamach tego portalu. To świetne miejsce na dodanie ogłoszenia i sprzedaż bez prowizji. Ilość ogłoszeń znajdujących się w serwsie jest bardzo duża - to minimum kilkadziesiąt tysięcy. Portal oferuje wiele możliwości.

Portal w skrócie

  1. Portal ogłoszeń ogólnopolski.
  2. Portal ogłoszeń bezpośrednich (tylko ogłoszenia).
  3. Ogłoszenia bez pośredników.
  4. Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  5. Przyjmuje ogłoszenia komercyjne.

Logo i adres portalu

Poniżej prezentujemy logo opisywanego portalu nieruchomości.


Adres portalu nieruchomości:

http://dzialki.pl

Tagi dla portalu nieruchomości Dzialki.pl

Nieruchomości, nieruchomości bezpośrednio, nieruchomości bez pośredników, portal Dzialki.pl, ogłoszenia Dzialki.pl, ogłoszenia bezpośrednie, ogłoszenia bez prowizji, nieruchomości Dzialki.pl.

Przeglądasz opis Dzialki.pl - wybranego portalu nieruchomości. Zobacz listę wszystkich 100+ portali nieruchomości.