Portal nieruchomości: Komeryjne.pl

Chcesz dodać ogłoszenie na portalu Komeryjne.pl?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie na NoBroker.pl, a uzyskasz:

  • możliwość publikacji na Komeryjne.pl,
  • możliwość publikacji na ponad 100 innych portalach,
  • współpraca z liderem rynku,

NoBroker.pl to ponad 100 innych portali na raz!
Szybko i sprawnie znajdziesz nabywcę!


Szczegółowy opis portalu nieruchomości Komeryjne.pl

Komercyjne.pl jest to serwis internetowy na temat nieruchomości dla biznesu. Jest to jeden z najpopularniejszych portali tego typu w Polsce. Za pomocą zakładki szukaj ofert, można sprawie i w łatwy sposób filtrować ogłoszenia, zakładka firmy prezentuje firmy które oferują swoje usługi, za pomocą zakładki dodaj ofertę można dodać swoje ogłoszenie.

Platforma oferuje użytkownikom promowanie oferty. Ogłoszenia na portalu z reguły są płatne. Wysokie ceny dodawania ogłoszeń oraz równie wysoka ich skuteczność. Oferty skierowane są do firm które ogłaszają nieruchomości takie jak: biura, magazyny i hale, handel i usługi, hotele i pensjonaty, obiekty, grunty, przetargi. Portal oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej formie. Oferty adresowane są do deweloperów, agencji oraz samorządów.

Portal posiada wiele funkcjonalności dodatkowych, takich jak możliwość zakupienia baneru reklamowego, co pozwoli na dotarcie do szerszej gamy odbiorców. Ilość zapytań zainteresowanych na pewno wzrośnie po publikacji ogłoszenia. Portal posiada także dział artykułów tematycznych, głównie wiadomości i informacje z rynku nieruchomości. To idealne miejsce na dodanie ogłoszenia i sprzedaż bez prowizji. Ilość możliwości dla użytkownika jest ogromna.

Portal w skrócie

  1. Portal ogłoszeń ogólnopolski.
  2. Portal ogłoszeń bezpośrednich (tylko ogłoszenia).
  3. Ogłoszenia bez pośredników.
  4. Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  5. Przyjmuje ogłoszenia komercyjne.

Logo i adres portalu

Poniżej prezentujemy logo opisywanego portalu nieruchomości.


Adres portalu nieruchomości:

http://komercyjne.pl

Tagi dla portalu nieruchomości Komeryjne.pl

Nieruchomości, nieruchomości bezpośrednio, nieruchomości bez pośredników, portal Komeryjne.pl, ogłoszenia Komeryjne.pl, ogłoszenia bezpośrednie, ogłoszenia bez prowizji, nieruchomości Komeryjne.pl.

Przeglądasz opis Komeryjne.pl - wybranego portalu nieruchomości. Zobacz listę wszystkich 100+ portali nieruchomości.