Portal nieruchomości: Mitula

Chcesz dodać ogłoszenie nieruchomości na portalu Mitula?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie na platformie NoBroker.pl, a dzięki promowaniu, automatycznie dodamy je również na portal Mitula!
Dodaj ogłoszenie bezpośrednie - nie płać prowizji pośrednikom! Oszczędzaj czas i pieniądze.

Dodaj ogłoszenie za darmo i bez rejestracji


Szczegółowy opis portalu nieruchomości Mitula

Mitula to wyszukiwarka sklasyfikowanych ogłoszeń, która działa na rynku globalnym w 49 krajach. Portal podzielony jest na 4 kategorie: mieszkania, samochody, praca, moda. Ilość ogłoszeń na portalu jest bardzo duża - to minimum ponad 3 miliony. Ogłoszenia można dodawać bez limitu. Serwis umożliwia funkcję wyszukiwania ogłoszeń, dzięki czemu użytkownicy mogą przeszukiwać oferty na wielu rynkach w różnych krajach.

Każde ogłoszenie wygląda bardzo atrakcyjnie. Poprzez portal można dotrzeć do milionów potencjalnych nabywców oraz najemców. Zakładka nieruchomości mieszkaniowych podzielona jest na rodzaje: lokal, mieszkanie w centrum, lokal w centrum, dom 5 pokoi, mieszkanie z ogródkiem, działka, kawalerka w centrum, mieszkanie 1 pokój, mieszkanie bezczynszowe, bliźniak. Podanie atrybutów ogłoszenia znacząco wzmacnia jego oglądalność. Portal oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej formie.

Wszystkie funkcje portalu wyglądają na dopracowane. Duży plus to możliwość założenia własnego konta. Portal proponuje także usługi - tani kredyt, porównanie kredytów bankowych, sprawdzenie zdolności kredytowej użytkownika, doradztwo jak pozyskać środki na wkład własny. Ilość możliwości dla użytkownika jest ogromna.

Portal w skrócie

  1. Portal ogłoszeń ogólnopolski.
  2. Portal ogłoszeń bezpośrednich (tylko ogłoszenia).
  3. Ogłoszenia bez pośredników.
  4. Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  5. Przyjmuje ogłoszenia komercyjne.

Logo i adres portalu

Poniżej prezentujemy logo opisywanego portalu nieruchomości.


Adres portalu nieruchomości:

https://www.mitula.com.pl

Tagi dla portalu nieruchomości Mitula

Nieruchomości, nieruchomości bezpośrednio, nieruchomości bez pośredników, portal Mitula, ogłoszenia Mitula, ogłoszenia bezpośrednie, ogłoszenia bez prowizji, nieruchomości Mitula.

Przeglądasz opis Mitula - wybranego portalu nieruchomości. Zobacz listę wszystkich 100+ portali nieruchomości.