Portal nieruchomości: Gratka

Chcesz dodać ogłoszenie na portalu Gratka?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie na NoBroker.pl, a uzyskasz:

  • możliwość publikacji na Gratka,
  • możliwość publikacji na ponad 100 innych portalach,
  • współpraca z liderem rynku,

NoBroker.pl to ponad 100 innych portali na raz!
Szybko i sprawnie znajdziesz nabywcę!


Szczegółowy opis portalu nieruchomości Gratka

Gratka.pl jest to polski serwis ogłoszeniowy, który posiada bazę ponad 700 tysięcy ogłoszeń. Dedykowany jest do odbiorców biznesowych oraz indywidualnych. Miesięcznie średnio korzysta z serwisu około 3,5 mln realnych użytkowników. Portal podzielony jest na kilkanaście kategorii między innymi: nieruchomości, motoryzacja, praca, zwierzęta, dom i ogród, usługi, społeczności, rolnictwo, maszyny, dla dziecka, elektronika, sport i rekreacja, moda damska, moda męska, nauka i rozrywka, noclegi i turystyka oraz antyki, kolekcje, rękodzieła.

Kategoria nieruchomości to idealne miejsce na dodanie ogłoszenia, sprzedaż bądź wynajem nieruchomości bez prowizji na rynku pierwotnym czy wtórnym z całej Polski. Ilość zapytań zainteresowanych na pewno wzrośnie po publikacji ogłoszenia na tym portalu. Dodając ogłoszenie jest możliwe dodanie kilku zdjęć oraz opisu nieruchomości. Jest to skuteczna forma reklamy swojej nieruchomości. Bez pośredników spotykają się tutaj kupujący ze sprzedającymi.

To idealne miejsce na dodanie ogłoszenia i sprzedaż bez prowizji. Dzięki dużej liczbie korzystających z portalu realnych użytkowników, każde ogłoszenie dociera do szerokiej gamy odbiorców. Portal oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej formie.

Portal w skrócie

  1. Portal ogłoszeń ogólnopolski.
  2. Portal ogłoszeń bezpośrednich (dział portalu).
  3. Ogłoszenia bez pośredników.
  4. Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  5. Przyjmuje ogłoszenia komercyjne.

Logo i adres portalu

Poniżej prezentujemy logo opisywanego portalu nieruchomości.


Adres portalu nieruchomości:

https://gratka.pl

Tagi dla portalu nieruchomości Gratka

Nieruchomości, nieruchomości bezpośrednio, nieruchomości bez pośredników, portal Gratka, ogłoszenia Gratka, ogłoszenia bezpośrednie, ogłoszenia bez prowizji, nieruchomości Gratka.

Przeglądasz opis Gratka - wybranego portalu nieruchomości. Zobacz listę wszystkich 100+ portali nieruchomości.