Portal nieruchomości: Nowiny24

Chcesz dodać ogłoszenie na portalu Nowiny24?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie na NoBroker.pl, a uzyskasz:

  • możliwość publikacji na Nowiny24,
  • możliwość publikacji na ponad 100 innych portalach,
  • współpraca z liderem rynku,

NoBroker.pl to ponad 100 innych portali na raz!
Szybko i sprawnie znajdziesz nabywcę!


Szczegółowy opis portalu nieruchomości Nowiny24

Nowiny24 jest to serwis internetowy poświęcony w dużej mierze regionowi podkarpackiemu. Portal posiada kategorie takie jak: wiadomości, Bieszczady, wideo, imprezy, turystyka, sport, moto fakty, biznes, agro, ogłoszenia. Ogłoszenia także podzielone są na kategorie i można je filtrować według miejscowości, kategorie te to: antyki, kolekcje, rękodzieła, dla dziecka, dom i ogród, elektronika, maszyny i przemysł, moda damska, moda męska, motoryzacja, nauka i rozrywka, nieruchomości, praca, rolnictwo, społeczności, sport i turystyka, usługi, zwierzęta.

To idealne miejsce na dodanie ogłoszenia i sprzedaż bez prowizji. Ogłoszenie nieruchomości na tym portalu jest bardzo skuteczne. Ilość zapytań zainteresowanych na pewno wzrośnie po publikacji ogłoszenia. Jest możliwe dodanie kilku zdjęć oraz opisu nieruchomości. Portal posiada także dodatkowe funkcjonalności, takie jak możliwość sprawdzenia pogody i programu TV. Serwis oferuje także gry online.

Znajdziemy tu również dział artykułów tematycznych, takie jak informacje i wiadomości z regionu podkarpackiego. Istnieje możliwość prenumeraty gazety nowiny. Bardzo dużą część portalu stanowią aktualności i artykuły na temat sportu z regionu oraz z kraju. Znajdziemy tu także quizy i strefę dla kobiet.

Portal w skrócie

  1. Portal ogłoszeń regionalny.
  2. Portal ogłoszeń bezpośrednich (dział portalu).
  3. Ogłoszenia bez pośredników.
  4. Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  5. Przyjmuje ogłoszenia komercyjne.

Logo i adres portalu

Poniżej prezentujemy logo opisywanego portalu nieruchomości.


Adres portalu nieruchomości:

http://www.nowiny24.pl

Tagi dla portalu nieruchomości Nowiny24

Nieruchomości, nieruchomości bezpośrednio, nieruchomości bez pośredników, portal Nowiny24, ogłoszenia Nowiny24, ogłoszenia bezpośrednie, ogłoszenia bez prowizji, nieruchomości Nowiny24.

Przeglądasz opis Nowiny24 - wybranego portalu nieruchomości. Zobacz listę wszystkich 100+ portali nieruchomości.