Portal nieruchomości: Nieruchomości Polska

Chcesz dodać ogłoszenie na portalu Nieruchomości Polska?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie na NoBroker.pl, a uzyskasz:

  • możliwość publikacji na Nieruchomości Polska,
  • możliwość publikacji na ponad 100 innych portalach,
  • współpraca z liderem rynku,

NoBroker.pl to ponad 100 innych portali na raz!
Szybko i sprawnie znajdziesz nabywcę!


Szczegółowy opis portalu nieruchomości Nieruchomości Polska

Nieruchomości Polska jest portalem ogłoszeniowym, na którym można znaleźć nieruchomości z całej Polski. Serwis posiada zakładki: na sprzedaż, na wynajem, wakacyjne. Jest to jeden z najpopularniejszych portali tego typu w Polsce. Ilość ogłoszeń na portalu jest bardzo duża - to minimum kilkadziesiąt tysięcy. Znajdziemy tu oferty domów, działek, mieszkań i obiektów komercyjnych z całej Polski. To idealne miejsce na dodanie ogłoszenia i sprzedaż bez prowizji i bez pośredników. Portal oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej formie.

Można wyszukać nieruchomość w dokładnej lokalizacji, rysując swój własny obszar wyszukiwania. Istnieje także możliwość wyszukania nieruchomości na mapie według województw. Portal posiada wiele funkcjonalności dodatkowych takich jak możliwość sprawdzenia ile kosztuje dana nieruchomość. Serwis posiada AVM (Automated Valuation Model • Automatyczny Model Wyceny), który oblicza rynkową wartość nieruchomości przy pomocy modelu statystycznego.

Portal posiada także wyszukiwarkę, dzięki której szybko i w prosty sposób można filtrować ogłoszenia. Ilość możliwości dla użytkownika jest ogromna. Jest to jeden z liderów w swojej branży. Dodane ogłoszenie powinno być bardzo dobrze opisane. Zdjęcia powinny przedstawiać oferowaną nieruchomość. Ogłoszenia można dodawać bez limitu.

Portal w skrócie

  1. Portal ogłoszeń regionalny.
  2. Portal ogłoszeń bezpośrednich (tylko ogłoszenia).
  3. Ogłoszenia bez pośredników.
  4. Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  5. Przyjmuje ogłoszenia komercyjne.

Logo i adres portalu

Poniżej prezentujemy logo opisywanego portalu nieruchomości.


Adres portalu nieruchomości:

http://nieruchomosci-polska-24.pl

Tagi dla portalu nieruchomości Nieruchomości Polska

Nieruchomości, nieruchomości bezpośrednio, nieruchomości bez pośredników, portal Nieruchomości Polska, ogłoszenia Nieruchomości Polska, ogłoszenia bezpośrednie, ogłoszenia bez prowizji, nieruchomości Nieruchomości Polska.

Przeglądasz opis Nieruchomości Polska - wybranego portalu nieruchomości. Zobacz listę wszystkich 100+ portali nieruchomości.