Portal nieruchomości: Property News

Chcesz dodać ogłoszenie nieruchomości na portalu Property News?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie na platformie NoBroker.pl, a dzięki promowaniu, automatycznie dodamy je również na portal Property News!
Dodaj ogłoszenie bezpośrednie - nie płać prowizji pośrednikom! Oszczędzaj czas i pieniądze.

Dodaj ogłoszenie za darmo i bez rejestracji


Szczegółowy opis portalu nieruchomości Property News

Property News jest to ogólnopolski serwis internetowy na którym znajdziemy wiele interesujących artykułów i aktualności na temat nieruchomości. Portal podzielony jest na kategorie: centra handlowe, biura, magazyny, hotele, mieszkania, architektura, inwestycje, konferencje, prawo, finanse i inne. Za pomocą wyszukiwarki można filtrować ogłoszenia i artykuły. Istnieje możliwość wykupienia dostępu do Property News premium.

Jest to jeden z najpopularniejszych portali tego typu w Polsce. Duży plus to możliwość założenia własnego konta. Ogłoszenie nieruchomości na tym portalu jest bardzo efektywne. Zakładka rynek mieszkaniowy zawiera analizy i raporty. Informacje na temat mieszkania plus oraz opinie ekspertów. Znajdziemy tu katalog firm oraz różnych deweloperów. Portal posiada także dział artykułów tematycznych, jak również raporty i wywiady.

Serwis jest odwiedzany codziennie przez bardzo dużą liczbę użytkowników. Wysoka oglądalność gwarantuje szybkie efekty. Jest to jeden z najbardziej popularnych serwisów tego typu w Polsce. Wszystkie funkcje portalu wyglądają na dopracowane. Ogłoszenia na portalu z reguły są płatne. Wysokie ceny dodawania ogłoszeń skutkują równie wysoką ich skuteczność.

Portal w skrócie

  1. Portal ogłoszeń ogólnopolski.
  2. Portal ogłoszeń bezpośrednich (tylko ogłoszenia).
  3. Ogłoszenia bez pośredników.
  4. Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  5. Przyjmuje ogłoszenia komercyjne.

Logo i adres portalu

Poniżej prezentujemy logo opisywanego portalu nieruchomości.


Adres portalu nieruchomości:

http://www.propertynews.pl

Tagi dla portalu nieruchomości Property News

Nieruchomości, nieruchomości bezpośrednio, nieruchomości bez pośredników, portal Property News, ogłoszenia Property News, ogłoszenia bezpośrednie, ogłoszenia bez prowizji, nieruchomości Property News.

Przeglądasz opis Property News - wybranego portalu nieruchomości. Zobacz listę wszystkich 100+ portali nieruchomości.