Portal nieruchomości: KRN.PL

Chcesz dodać ogłoszenie na portalu KRN.PL?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie na NoBroker.pl, a uzyskasz:

  • możliwość publikacji na KRN.PL,
  • możliwość publikacji na ponad 100 innych portalach,
  • współpraca z liderem rynku,

NoBroker.pl to ponad 100 innych portali na raz!
Szybko i sprawnie znajdziesz nabywcę!


Szczegółowy opis portalu nieruchomości KRN.PL

KRN.pl jest to platforma ogłoszeniowa, na której odbywa się kupno, sprzedaż bądź wynajem nieruchomości. Sprzedaż nieruchomości będzie sprawniejsza, korzystając z ogłoszenia na łamach tego portalu. Serwis dzieli się na kategorie: oferty, rynek pierwotny, mapa inwestycji, inwestuj w nieruchomości, lokale użytkowe, projekty domów, informacje oraz spis firmy. Ogłoszenie nieruchomości na tym portalu jest bardzo skuteczne.

To idealne miejsce na dodanie ogłoszenia i sprzedaż bez prowizji. Ilość zapytań zainteresowanych na pewno wzrośnie po publikacji ogłoszenia. Za pomocą funkcjonalności filtrów, łatwo można znaleźć interesujący nas obiekt. Portal posiada także dział artykułów tematycznych. Aktualności z rynku nieruchomości oraz ciekawe artykuły są częścią platformy. Ilość ogłoszeń na portalu jest bardzo duża - to minimum kilkadziesiąt tysięcy. Dodane ogłoszenie powinno być bardzo dobrze opisane. Zdjęcia powinny przedstawiać oferowaną nieruchomość.

Ogłoszenia można dodawać bez limitu. Znajdują się tutaj także porady prawne oraz oferty pracy. Ogłoszenia na portalu z reguły są płatne, dzięki czemu można je reklamować i dotrą do większej liczby odbiorców. Na stronie znajdziemy także znaczną ilość udogodnień. Można założyć swoje konto.

Portal w skrócie

  1. Portal ogłoszeń ogólnopolski.
  2. Portal ogłoszeń bezpośrednich (tylko ogłoszenia).
  3. Ogłoszenia bez pośredników.
  4. Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  5. Przyjmuje ogłoszenia komercyjne.

Logo i adres portalu

Poniżej prezentujemy logo opisywanego portalu nieruchomości.


Adres portalu nieruchomości:

https://www.krn.pl/

Tagi dla portalu nieruchomości KRN.PL

Nieruchomości, nieruchomości bezpośrednio, nieruchomości bez pośredników, portal KRN.PL, ogłoszenia KRN.PL, ogłoszenia bezpośrednie, ogłoszenia bez prowizji, nieruchomości KRN.PL.

Przeglądasz opis KRN.PL - wybranego portalu nieruchomości. Zobacz listę wszystkich 100+ portali nieruchomości.