Portal nieruchomości: House Market

Chcesz dodać ogłoszenie na portalu House Market?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie na NoBroker.pl, a uzyskasz:

  • możliwość publikacji na House Market,
  • możliwość publikacji na ponad 100 innych portalach,
  • współpraca z liderem rynku,

NoBroker.pl to ponad 100 innych portali na raz!
Szybko i sprawnie znajdziesz nabywcę!


Szczegółowy opis portalu nieruchomości House Market

House Market jest to serwis internetowy poświęcony tematyce nieruchomości. Na stronie głównej posiada następujące zakładki: rynek mieszkaniowy, inwestycje, deweloperzy, prawo i podatki, finanse, wnętrza, konferencje. Na stronie znajdziemy również znaczną ilość udogodnień, takich jak wyszukiwarka, która filtruje ogłoszenia. Duży plus to możliwość założenia własnego konta. Z perspektywy własnego konta można zarządzać swoimi ogłoszeniami. Portal posiada także dział artykułów tematycznych.

Znajdziemy tu wiele artykułów i informacji na temat aktualnych planów inwestycyjnych różnych deweloperów. Portal posiada wiele wideo i porad ekspertów. Znajdują się tutaj także artykuły na temat urządzania wnętrz, inwestycji w regionach, powierzchni inwestycyjnych. Można na stronie sprawdzić kursy walut. Na łamach portalu można dodać ogłoszenia sprzedaży oraz wynajmu.

Ogłoszenia nieruchomości przynoszą dobre efekty. Na temat rynku mieszkaniowego, znajdziemy tu także informacje na temat mieszkanie plus, różne analizy i raporty oraz porady ekspertów. Jest to jeden z najpopularniejszych portali tego typu w Polsce. Portal oferuje także katalog firm deweloperskich. Jest to jeden z liderów w swojej branży. Serwis oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej formie.

Portal w skrócie

  1. Portal ogłoszeń ogólnopolski.
  2. Portal ogłoszeń bezpośrednich (dział portalu).
  3. Ogłoszenia bez pośredników.
  4. Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  5. Przyjmuje ogłoszenia komercyjne.

Logo i adres portalu

Poniżej prezentujemy logo opisywanego portalu nieruchomości.


Adres portalu nieruchomości:

http://www.housemarket.pl

Tagi dla portalu nieruchomości House Market

Nieruchomości, nieruchomości bezpośrednio, nieruchomości bez pośredników, portal House Market, ogłoszenia House Market, ogłoszenia bezpośrednie, ogłoszenia bez prowizji, nieruchomości House Market.

Przeglądasz opis House Market - wybranego portalu nieruchomości. Zobacz listę wszystkich 100+ portali nieruchomości.