Portal nieruchomości: Ogłoszenia Nieruchomości

Chcesz dodać ogłoszenie nieruchomości na portalu Ogłoszenia Nieruchomości?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie na platformie NoBroker.pl, a dzięki promowaniu, automatycznie dodamy je również na portal Ogłoszenia Nieruchomości!
Dodaj ogłoszenie bezpośrednie - nie płać prowizji pośrednikom! Oszczędzaj czas i pieniądze.

Dodaj ogłoszenie za darmo i bez rejestracji


Szczegółowy opis portalu nieruchomości Ogłoszenia Nieruchomości

Ogłoszenia Nieruchomości jest to serwis internetowy poświęcony tematyce nieruchomości. Portal posiada zakładki: oferty bezpośrednie, oferty agencji nieruchomości, inwestycje deweloperów, katalog firm i usług. Duży plus to możliwość założenia własnego konta. Użytkownicy mogą się rejestrować, przypisując się do odpowiedniej zakładki.

Portal w jednym miejscu skupia oferty bezpośrednie, agencyjne, firm z branży nieruchomości (budowlane, projektanci wnętrz, remontowe). Jest to jeden z najpopularniejszych portali tego typu w Polsce. Portal posiada wiele funkcjonalności dodatkowych, jak wyszukiwarka. Osoby prywatne, które chcą nabyć nieruchomość w celach mieszkaniowych, zazwyczaj na pierwszym miejscu zwracają uwagę na cenę i lokalizację. Ważna jest wówczas precyzyjna wyszukiwarka, która zaoszczędzi czas i pozwoli na szybki filtrowanie wszystkich ofert.

To idealne miejsce na dodanie ogłoszenia i sprzedaż bez prowizji. Ilość zapytań zainteresowanych na pewno wzrośnie po publikacji ogłoszenia. Serwis stawia na jakość, nie ilość, dlatego użytkownik nie znajdzie tu byle jakich i niedopracowanych ogłoszeń. Każde ogłoszenie wygląda bardzo atrakcyjnie. Jest to skuteczna forma reklamy swojej nieruchomości.

Portal w skrócie

  1. Portal ogłoszeń ogólnopolski.
  2. Portal ogłoszeń bezpośrednich (tylko ogłoszenia).
  3. Ogłoszenia bez pośredników.
  4. Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  5. Przyjmuje ogłoszenia komercyjne.

Logo i adres portalu

Poniżej prezentujemy logo opisywanego portalu nieruchomości.


Adres portalu nieruchomości:

http://www.ogloszenia-nieruchomosci.info

Tagi dla portalu nieruchomości Ogłoszenia Nieruchomości

Nieruchomości, nieruchomości bezpośrednio, nieruchomości bez pośredników, portal Ogłoszenia Nieruchomości, ogłoszenia Ogłoszenia Nieruchomości, ogłoszenia bezpośrednie, ogłoszenia bez prowizji, nieruchomości Ogłoszenia Nieruchomości.

Przeglądasz opis Ogłoszenia Nieruchomości - wybranego portalu nieruchomości. Zobacz listę wszystkich 100+ portali nieruchomości.