Portal nieruchomości: Yakaz

Chcesz dodać ogłoszenie na portalu Yakaz?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie na NoBroker.pl, a uzyskasz:

  • możliwość publikacji na Yakaz,
  • możliwość publikacji na ponad 100 innych portalach,
  • współpraca z liderem rynku,

NoBroker.pl to ponad 100 innych portali na raz!
Szybko i sprawnie znajdziesz nabywcę!


Szczegółowy opis portalu nieruchomości Yakaz

Yakaz to platforma internetowa wiadomości społecznościowych, która pozwala ludziom spotykać się i wymieniać lokalnie. Serwis który posiada wiodącą wyszukiwarkę pionowych ogłoszeń. Jako wiodąca firma Yakaz skupił się na innowacjach i technologii, a teraz umożliwia konsumentom nawiązywanie kontaktów z innymi na poziomie lokalnym w celu natychmiastowego i bezpiecznego udostępniania informacji. Usługa jest dostępna w 190 krajach i 50 językach.

Jest to platforma do odkrywania lokalnego życia, publikowania reklam lub polecania rzeczy, które się lubi. Jest to również sieć interakcji społecznych z ludźmi w okolicy. Sprzedaż nieruchomości będzie niezwykle bezpośrednia, korzystając z ogłoszenia na łamach tego portalu. Kupcy i potencjalni nabywcy spotykają się tu bezpośrednio.

To idealne miejsce na dodanie ogłoszenia i sprzedaż bez prowizji. Ogłoszenia nieruchomości przynoszą dobre efekty. To bardzo skuteczna forma reklamy swojej nieruchomości. Jest to jeden z najpopularniejszych portali tego typu na świecie. Wszystkie funkcje portalu wyglądają na dopracowane. Ilość możliwości dla użytkownika jest ogromna. Oprócz celów czysto transakcyjnych, można tu nawiązać ciekawe nowe znajomości. Serwis jest mocno intuicyjny.

Portal w skrócie

  1. Portal ogłoszeń ogólnopolski.
  2. Portal ogłoszeń bezpośrednich (tylko ogłoszenia).
  3. Ogłoszenia bez pośredników.
  4. Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  5. Przyjmuje ogłoszenia komercyjne.

Logo i adres portalu

Poniżej prezentujemy logo opisywanego portalu nieruchomości.


Adres portalu nieruchomości:

https://yakaz.com

Tagi dla portalu nieruchomości Yakaz

Nieruchomości, nieruchomości bezpośrednio, nieruchomości bez pośredników, portal Yakaz, ogłoszenia Yakaz, ogłoszenia bezpośrednie, ogłoszenia bez prowizji, nieruchomości Yakaz.

Przeglądasz opis Yakaz - wybranego portalu nieruchomości. Zobacz listę wszystkich 100+ portali nieruchomości.