Portal nieruchomości: Ogis

Chcesz dodać ogłoszenie nieruchomości na portalu Ogis?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie na platformie NoBroker.pl, a dzięki promowaniu, automatycznie dodamy je również na portal Ogis!
Dodaj ogłoszenie bezpośrednie - nie płać prowizji pośrednikom! Oszczędzaj czas i pieniądze.

Dodaj ogłoszenie za darmo i bez rejestracji


Szczegółowy opis portalu nieruchomości Ogis

Ogis jest to serwis internetowy, na którym znajdziemy ogłoszenia. Portal jako jeden z pierwszych łączy cechy wystawiania ogłoszeń i sprzedażą w Internecie z portalem społecznościowym. Na stronie znajdziemy także znaczną ilość udogodnień, takich jak możliwość budowania własnej sieci kontaktów, połączenia konta z Facebook, rozmawiania z oferentem przez czat. Dodatkowo można polecać i komentować ogłoszenia, jak również negocjować cenę.

Portal oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej formie. Kolejnym atutem portalu jest możliwość wyszukiwania różnych ogłoszeń pośród znajomych. Wszystkie funkcje portalu wyglądają na dopracowane. Portal oferuje możliwość łatwego dotarcia do znajomych wystawcy ogłoszenia, jak również wgląd do opinii i komentarzy innych użytkowników, dotyczących różnych usług i produktów. Serwis posiada następujące zakładki: motoryzacja, nieruchomości, elektronika, dla dzieci, sport i rozrywka, moda i uroda, firmy i usługi, dom i ogród.

Portal oferuje dodatkową usługę jak ogłoszenia z polecenia oraz sprzedawcy z polecenia. Ilość ogłoszeń na portalu jest bardzo duża - to minimum kilkadziesiąt tysięcy. Każde ogłoszenie wygląda bardzo atrakcyjnie. Można dodać ogłoszenia sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości.

Portal w skrócie

  1. Portal ogłoszeń ogólnopolski.
  2. Portal ogłoszeń bezpośrednich (tylko ogłoszenia).
  3. Ogłoszenia bez pośredników.
  4. Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  5. Przyjmuje ogłoszenia komercyjne.

Logo i adres portalu

Poniżej prezentujemy logo opisywanego portalu nieruchomości.


Adres portalu nieruchomości:

https://ogis.pl

Tagi dla portalu nieruchomości Ogis

Nieruchomości, nieruchomości bezpośrednio, nieruchomości bez pośredników, portal Ogis, ogłoszenia Ogis, ogłoszenia bezpośrednie, ogłoszenia bez prowizji, nieruchomości Ogis.

Przeglądasz opis Ogis - wybranego portalu nieruchomości. Zobacz listę wszystkich 100+ portali nieruchomości.