Portal nieruchomości: Ogis

Chcesz dodać ogłoszenie na portalu Ogis?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie na NoBroker.pl, a uzyskasz:

  • możliwość publikacji na Ogis,
  • możliwość publikacji na ponad 100 innych portalach,
  • współpraca z liderem rynku,

NoBroker.pl to ponad 100 innych portali na raz!
Szybko i sprawnie znajdziesz nabywcę!


Szczegółowy opis portalu nieruchomości Ogis

Ogis jest to serwis internetowy, na którym znajdziemy ogłoszenia. Portal jako jeden z pierwszych łączy cechy wystawiania ogłoszeń i sprzedażą w Internecie z portalem społecznościowym. Na stronie znajdziemy także znaczną ilość udogodnień, takich jak możliwość budowania własnej sieci kontaktów, połączenia konta z Facebook, rozmawiania z oferentem przez czat. Dodatkowo można polecać i komentować ogłoszenia, jak również negocjować cenę.

Portal oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej formie. Kolejnym atutem portalu jest możliwość wyszukiwania różnych ogłoszeń pośród znajomych. Wszystkie funkcje portalu wyglądają na dopracowane. Portal oferuje możliwość łatwego dotarcia do znajomych wystawcy ogłoszenia, jak również wgląd do opinii i komentarzy innych użytkowników, dotyczących różnych usług i produktów. Serwis posiada następujące zakładki: motoryzacja, nieruchomości, elektronika, dla dzieci, sport i rozrywka, moda i uroda, firmy i usługi, dom i ogród.

Portal oferuje dodatkową usługę jak ogłoszenia z polecenia oraz sprzedawcy z polecenia. Ilość ogłoszeń na portalu jest bardzo duża - to minimum kilkadziesiąt tysięcy. Każde ogłoszenie wygląda bardzo atrakcyjnie. Można dodać ogłoszenia sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości.

Portal w skrócie

  1. Portal ogłoszeń ogólnopolski.
  2. Portal ogłoszeń bezpośrednich (tylko ogłoszenia).
  3. Ogłoszenia bez pośredników.
  4. Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  5. Przyjmuje ogłoszenia komercyjne.

Logo i adres portalu

Poniżej prezentujemy logo opisywanego portalu nieruchomości.


Adres portalu nieruchomości:

https://ogis.pl

Tagi dla portalu nieruchomości Ogis

Nieruchomości, nieruchomości bezpośrednio, nieruchomości bez pośredników, portal Ogis, ogłoszenia Ogis, ogłoszenia bezpośrednie, ogłoszenia bez prowizji, nieruchomości Ogis.

Przeglądasz opis Ogis - wybranego portalu nieruchomości. Zobacz listę wszystkich 100+ portali nieruchomości.