Portal nieruchomości: Okeno

Chcesz dodać ogłoszenie na portalu Okeno?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie na NoBroker.pl, a uzyskasz:

  • możliwość publikacji na Okeno,
  • możliwość publikacji na ponad 100 innych portalach,
  • współpraca z liderem rynku,

NoBroker.pl to ponad 100 innych portali na raz!
Szybko i sprawnie znajdziesz nabywcę!


Szczegółowy opis portalu nieruchomości Okeno

Okeno jest to serwis internetowy, który oferuje ogłoszenia z całej Polski. Portal posiada zakładki: motoryzacja, nieruchomości, praca, usługi, dom i ogród, elektronika, dla dziecka, moda i uroda, kultura i rozrywka, sport i hobby, nauka i edukacja, ślub, wesele, uroczystość, promocje, okazje, oddam, zamienię, wakacje, noclegi. Baza jest codziennie aktualizowana o nowe ogłoszenia. Mocną stroną portalu są ogłoszenia: domy do wynajęcia, pokoje do wynajęcia, domy na sprzedaż, mieszkania na sprzedaż.

Sprzedaż nieruchomości będzie sprawniejsza, korzystając z ogłoszenia na łamach tego portalu. To idealne miejsce na dodanie ogłoszenia i sprzedaż bez prowizji. Duży plus to możliwość założenia własnego konta. Każdy użytkownik ma możliwość rejestracji. Portal posiada wiele funkcjonalności dodatkowych, takich jak wyszukiwarka, która pozwala na filtrowanie ogłoszeń. Ilość ogłoszeń na portalu jest bardzo duża - to minimum kilkadziesiąt tysięcy. Dodając ogłoszenie, należy je dokładnie opisać.

Warto dodać zdjęcia prezentujące oferowaną nieruchomość. Wypisanie dodatkowych atrybutów zdecydowanie wzmacnia oglądalność ogłoszenia. Nie ma żadnego limitu dodawania ogłoszeń. Portal oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej formie.

Portal w skrócie

  1. Portal ogłoszeń ogólnopolski.
  2. Portal ogłoszeń bezpośrednich (tylko ogłoszenia).
  3. Ogłoszenia bez pośredników.
  4. Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  5. Przyjmuje ogłoszenia komercyjne.

Logo i adres portalu

Poniżej prezentujemy logo opisywanego portalu nieruchomości.


Adres portalu nieruchomości:

https://okeno.pl

Tagi dla portalu nieruchomości Okeno

Nieruchomości, nieruchomości bezpośrednio, nieruchomości bez pośredników, portal Okeno, ogłoszenia Okeno, ogłoszenia bezpośrednie, ogłoszenia bez prowizji, nieruchomości Okeno.

Przeglądasz opis Okeno - wybranego portalu nieruchomości. Zobacz listę wszystkich 100+ portali nieruchomości.